Kdo jsme

Projekt Lidé v obchodě vlastní a provozuje společnost ab connectia s.r.o. Naše společnost je ve skutečnosti společenstvím. Jádrem je firma ab connectia s.r.o. která založila dceru na Slovensku, ab connectia Slovensko s.r.o.

Specifické činnosti pod touto značkou vykonávají však i podnikající fyzické osoby a našimi partnery pro konkrétní projekty jsou i jiné právnické osoby, které naše společnost zastřešuje v projektech. Společnost vznikla v roce 2004 nejprve jako obchodní a zprostředkovatelská agentura, která se po spolupráci se svými klienty dále rozrostla do poradenské a vzdělávací firmy a firmy, budující obchodní sítě.

Obecně lze říci, že zvyšujeme výkonnost našich klientů pomocí několika cest. Jsou to jak kolektivní, tak i individuální formy rozvoje: tréninky, školení, workshopy, koučinky a mentoringy. Umíme řešit tři základní příčiny nízké obchodní aktivity. Obchod učíme i děláme.

Pracujeme pro společnosti, které potřebují obsadit pozice od vrcholového vedení až po obchodníky. Našimi klienty jsou společnosti, „které mají obchodní oddělení“ potřebují najít nové obchodníky, manažery, obchodní partnery, franchizanty, pracovníky do „back office“, trenéry, personalisty. Těmto lidem dokážeme novou pracovní příležitost zprostředkovat a připravit na proces výběrového řízení.

Kontaktní údaje

Pro Českou republiku

ab connectia s r.o., Lískovecká 2563, Frýdek-Místek

Kateřina Mendrok, +420 739 036 527, katerina.mendrok@abconnectia.cz

Pro Slovenskou republiku

ab connectia Slovensko s r.o., Úprkova 40, Bratislava

Matěj Kováč, +421 903 835 676

 
 

Pro Českou republiku:
ab connectia s. r.o. Malá Morávka 298, Malá Morávka Kateřina Mendrok, +420 739 036 527, katerina.mendrok@abconnectia.cz

Pro Slovenskou republiku:
ab connectia Slovensko s r.o., Úprkova 40, Bratislava Matěj Kováč, +421 903 835 676
© 2009-2015 ab connectia | Všechna práva vyhrazena

Web and Graphic Design by DeMontfort Ltd